Ławki żeliwne - ogrodowe, parkowe i miejskie

Ławki żeliwne są najpopularniejszym meblem małej architektury ogrodowej. Specjalnością firmy WaMAR są ławki wykonane z połączenia drewna oraz trwałych odlewów żeliwnych. Bardzo często można je spotkać na tarasach i w prywatnych ogrodach, a także w przestrzeni miejskiej. Trudno jest sobie bowiem wyobrazić wszelkie skwery i obszary zielone bez par...

Ławki żeliwne są najpopularniejszym meblem małej architektury ogrodowej. Specjalnością firmy WaMAR są ławki wykonane z połączenia drewna oraz trwałych odlewów żeliwnych. Bardzo często można je spotkać na tarasach i w prywatnych ogrodach, a także w przestrzeni miejskiej. Trudno jest sobie bowiem wyobrazić wszelkie skwery i obszary zielone bez parkowych ławek. Wykorzystanie w takim miejscu wysokiej jakości trwałych ławek żeliwnych zapewni spokój przez długie lata.

Nasze ławki charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Są to wygodne meble o bardzo dobrym wyprofilowaniu, dostępne w wielu wariantach. Posiadamy ławki z oparciem, bez oparcia, z podłokietnikami oraz bez nich.

Żeliwo pokrywane jest kolorem w wyniku malowania proszkowego, a sam ten materiał można uformować w różne eleganckie kształty, co daje jeszcze lepszy efekt końcowy. Zwolennicy prostszego wykończenia mogą zainteresować się również ławkami stalowymi, w których stosowane są z reguły proste profile. Wykorzystywane drewno jest impregnowane oraz lakierowane – nie tylko dla uzyskania lepszego wyglądu, a również dlatego, że chroni to materiał przed wilgocią i grzybami oraz szybkim niszczeniem. Ławki te idealnie komponują się z posiadanym również przez nas kompletem ogrodowym.

Montaż ławek żeliwnych jest bardzo prosty. Dostarczamy wszystkie elementy potrzebne do złożenia całej konstrukcji, a ich przymocowanie do podłoża może odbyć się za pomocą śrub, poprzez wkopanie ich w ziemię lub zalanie betonem. Dzięki zamocowaniu w ten sposób uniknie się kradzieży lub przemieszczenia ławek.

Więcej
Ławki żeliwne - ogrodowe, parkowe i miejskie Jest 30 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów