Stalowe kosze na śmieci

Dostępne w naszym sklepie stalowe kosze na śmierci to połączenie użyteczności i elegancji. Wykonane z wysokogatunkowego drewna iglastego na żeliwnej lub stalowej podstawie stanowią niezbędny element przestrzeni miejskiej. Idealnie sprawdzają się w parkach obok ławek, przy przystankach, placach zabaw oraz wokół firm. Ich ogromną zaletą jest odpor...

Dostępne w naszym sklepie stalowe kosze na śmierci to połączenie użyteczności i elegancji. Wykonane z wysokogatunkowego drewna iglastego na żeliwnej lub stalowej podstawie stanowią niezbędny element przestrzeni miejskiej. Idealnie sprawdzają się w parkach obok ławek, przy przystankach, placach zabaw oraz wokół firm. Ich ogromną zaletą jest odporność na zmienne warunki atmosferyczne i urazy mechaniczne. Wszystkie kosze zabezpieczamy bowiem specjalistyczną farbą, a ich stelaż malujemy technologią proszkową na czarno, jednak na życzenie Klienta, możemy wykonać podstawę na dowolnie wybrany odcień. Zapewniamy, że nasze kosze są stabilne i wytrzymałe, a do tego pozwalają zachować porządek i schludny wygląd ulic. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami, wśród których znajdują się kosze o różnej pojemności.

Co o koszach na śmieci mówią przepisy?

13 września 1996 roku weszła w życie ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. I choć nie wspomina konkretnie ani gdzie powinny znajdować się kosze na śmieci, ani jaka ich ilość na danej ulicy będzie odpowiednia, włodarze miast i wsi mają obowiązek zadbać o to, by mieszkańcy mieli możliwość wyrzucania śmieci do specjalnie przeznaczonych do tego pojemników. Przyjęło się, że kosze najczęściej stawia się przy przystankach, w parkach, przy przejściach dla pieszych, wokół sklepów, czyli wszędzie tam, gdzie jest wzmożony ruch. Jednak z pewnością nie raz spotkałeś się z sytuacją, że kosz był zdewastowany lub tak przepełniony, że mnóstwo śmieci leżało obok. Rozwiązaniem takiego problemu jest wybór solidnego, stalowego kosza na odpady w odpowiednim rozmiarze. Tego rodzaju pojemnik jest nie do ruszenia, a dzięki dużej pojemności zapobiegnie wypadaniu śmieci.

Więcej
Stalowe kosze na śmieci Jest 23 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów