Meble ogrodowe

 meble ogrodoweW naszym sklepie dostępne są wysokiej jakości meble ogrodowe, za których produkcję samodzielnie odpowiadamy. Oferta obejmuje starannie zaprojektowane ławki, stoły oraz krzesła do użytku zewnętrznego. Istnieje możliwość zakupu zarówno pojedynczego elementu, jak i całych kompletów ogrodowych. Oferowane przez nas meble ogrodowe cechują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne – ich elementy nie tracą na walorach estetycznych, w tym nie blakną pod wpływem słońca ani nie ulegają korozji.

  • Widok:

Z czego powstają nasze meble ogrodowe?

Oferujemy meble ogrodowe z wyselekcjonowanych surowców – powstają one z solidnego drewna iglastego oraz metalu odpornego na korozję – którym zawdzięczają swoją wytrzymałość oraz stabilność. Deski, które mocujemy w naszym warsztacie do wytrzymałych stelaży, najpierw poddajemy impregnacji. To proces, który przekłada się nie tylko na zabezpieczenie produktu końcowego przed czynnikami zewnętrznymi i uszkodzeniami mechanicznymi, ale także wpływa na eleganckie wykończenie mebli ogrodowych.

Oczywiście na rynku spotkać można również zestawy mebli ogrodowych wykonanych z tworzyw sztucznych – różnego typu plastików, w tym m.in. popularnego technorattanu. Należy jednak zaznaczyć, że ich jakość znacząco różni się od jakości naszych produktów. Stoły czy ławki z tworzyw sztucznych nie są tak solidne i trwałe. Najczęściej już po jednym sezonie nadają się do wymiany. Postaw więc na sprawdzone rozwiązanie – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli ogrodowych.