Stojaki rowerowe – staloweStojak rowerowy

Oferowane przez nas stojaki rowerowe stalowe to najwyższej jakości produkt, który może zostać funkcjonalną ozdobą przestrzeni miejskiej oraz wiejskiej. Dzięki nim teren stanie się uporządkowany – poprzypinane w przypadkowych miejscach rowery nie będą utrudniać przemieszczania się pieszym, ani ograniczać przejazdu. Ponadto zakup stalowych stojaków rowerowych pozwoli zadbać nie tylko o komfort, ale i bezpieczeństwo mieszkańców.

Stalowe stojaki rowerowe – niezbędny element infrastruktury miejskiej

W dobie rosnącej liczby rowerzystów oraz coraz większego zainteresowania ekologicznymi środkami transportu istotne jest zapewnienie odpowiedniej infrastruktury, która umożliwi bezpieczne i wygodne parkowanie rowerów. Stalowe stojaki rowerowe są jednym z najbardziej popularnych i praktycznych rozwiązań, które spełniają te kryteria.

Przede wszystkim takie stojaki rowerowe są wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne, co sprawia, że mogą służyć przez wiele lat bez konieczności wymiany czy naprawy. Ponadto, ze względu na swoją konstrukcję, umożliwiają stabilne i bezpieczne przymocowanie roweru za pomocą zamka, co minimalizuje ryzyko kradzieży. Stalowe stojaki rowerowe są także łatwe w montażu oraz utrzymaniu czystości, co przekłada się na niskie koszty eksploatacji.

  • Widok:

Rodzaje stojaków rowerowych stalowych

Na rynku spotkać można wiele różnych rodzajów stanowisk do parkowania rowerów. Stojaki rowerowe stalowe, które oferujemy, występują w różnych wariantach, kolorach i kształtach. W naszym sklepie znajdziesz m.in. stojaki z gumową osłoną zabezpieczającą rowery przed ich uszkodzeniem, a także np. modele typu hak czy stanowiska typu barierka, które wyglądają jak odwrócona litera „U”. Nasza bogata oferta stojaków rowerowych obejmuje przede wszystkim:

  • stojaki okrągłe i prostokątne, w tym kwadratowe,

  • stojaki proste, wygięte i spiralne,

  • stojaki z rury (owalne) i z profili stalowych,

  • stojaki z gumowymi pasami,

  • stojaki do parkowania jedno- i dwustronnego,

  • stojaki pojedyncze i szeregowe,

  • stanowiska na jeden, kilka lub kilkanaście rowerów.

Niektóre z oferowanych przez nas modeli stojaków rowerowych stalowych umożliwiają montaż dodatkowych stanowisk oraz obustronne parkowanie roweru, a także zostały wyposażone w możliwość regulacji, co pozwala na zmianę kąta położenia składających się na nie uchwytów. Ponadto w sprzedaży mamy modele z wariantem tylko pod tylne koło.

Czym wyróżniają się nasze stojaki rowerowe ze stali?

Nasze wysokiej klasy stojaki rowerowe ze stali ocynkowanej wykazują się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz odpornością na rdzę i czynniki pogodowe. Doskonale radzą sobie z promieniowaniem UV, skrajnymi temperaturami i opadami. Nie wymagają żadnych zabiegów pielęgnacyjnych, a ich kształt jest zaprojektowany tak, aby korzystanie z nich było wygodne. Co więcej, montaż naszych stojaków rowerowych stalowych jest bardzo prosty. Większość dostępnych modeli ma możliwość trwałego przymocowania ich do podłoża (a nawet ściany) – w zależności od dostępnej przestrzeni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą stojaków rowerowych – z pewnością spełnią one oczekiwania wszystkich użytkowników. Na specjalne życzenie Klienta możemy pomalować proszkowo stalowe elementy stojaków rowerowych na dowolny kolor z palety RAL.

Zastosowanie stalowych stojaków rowerowych

Stojaki rowerowe stały się obowiązkowym elementem krajobrazu miejskiego, zapewniającym możliwość bezpiecznego parkowania rowerów. Podobnie jak kosze na śmieci, są one niezbędne w przestrzeni publicznej. Można je znaleźć niemal wszędzie – nic dziwnego, skoro miłośników dwóch kółek stale przybywa.

Stanowiska na rowery powinny znaleźć się przed budynkami instytucji publicznych, w szczególności przed szkołą i urzędem miasta lub gminy. Nasze stojaki rowerowe sprawdzają się też idealnie jako elementy wyposażenia parków. Mogą również zostać zamontowane w okolicy innych obiektów znajdujących się w przestrzeni publicznej, np. budynków mieszkalnych oraz komercyjnych i usługowych. Stojaki na rowery warto postawić chociażby przy blokach osiedlowych, zakładach pracy, sklepach czy budynkach biurowych.