Komplety ogrodowe

W skład oferowanych przez nas kompletów ogrodowych wchodzą krzesła, ławki i stoły. Do wyboru są całe zestawy lub pojedyncze produkty. Nasze meble doskonale sprawdzają się nie tylko w ogrodzie czy na tarasie, ale także przed sklepem, barem, restauracją i innymi miejscami publicznymi. Ich zaletą są grube, solidne deski, zapewniające wytrzymałość m...

W skład oferowanych przez nas kompletów ogrodowych wchodzą krzesła, ławki i stoły. Do wyboru są całe zestawy lub pojedyncze produkty. Nasze meble doskonale sprawdzają się nie tylko w ogrodzie czy na tarasie, ale także przed sklepem, barem, restauracją i innymi miejscami publicznymi. Ich zaletą są grube, solidne deski, zapewniające wytrzymałość mebli. Montowane na wkrętach lub śrubach zamkowych, dają gwarancję stabilności i wpływają na komfort użytkowania. Są odporne na warunki atmosferyczne. Dodatkowo wszystkie elementy żeliwne zostały pomalowane farbą antykorozyjną, dzięki czemu nie straszna im rdza, a co za tym idzie meble wyglądają dobrze nawet po kilku latach od zakupu. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie naszej oferty, zapraszamy do kontaktu.

Z jakiego materiału produkuje się meble ogrodowe?

Dostępne w naszym sklepie krzesła i stoły ogrodowe są produkowane z wysokogatunkowego drewna iglastego, które w celu odpowiedniego zabezpieczenia jest malowane specjalnym podkładem i lazurą do drewna. Bowiem właściwa impregnacja przekłada się nie tyko na ochronę mebli przed czynnikami zewnętrznymi i urazami mechanicznymi, ale także wpływa na eleganckie wykończenie produktów. Stelaż każdego kompletu wykonujemy natomiast z żeliwa i zabezpieczamy go farbą antykorozyjną. Oprócz tego produkujemy także zestawy na konstrukcjach stalowych – zarówno z profili, jak i z rur. Oczywiście na rynku spotkać można również plastikowe lub technorattanowe meble ogrodowe, jednak ich jakość znacząco różni się od naszych produktów. Stoły czy ławki z tworzyw sztucznych nie są tak solidne i trwałe. Najczęściej już po jednym sezonie nadają się do wymiany. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą i postawienia na sprawdzone rozwiązanie.

Więcej
Komplety ogrodowe Jest 28 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów