Słupki drogowe

Oferujemy słupki drogowe i bariery ochronne, mające szerokie zastosowanie na drogach, chodnikach i parkingach. Wykonane z wysokiej jakości materiałów służą ochronie rozmaitych elementów infrastruktury przed uderzeniem pojazdu oraz zapewniają bezpieczeństwo zarówno pieszym, jak i kierowcom. Doskonale komponują się z przestrzenią miejską i innymi ...

Oferujemy słupki drogowe i bariery ochronne, mające szerokie zastosowanie na drogach, chodnikach i parkingach. Wykonane z wysokiej jakości materiałów służą ochronie rozmaitych elementów infrastruktury przed uderzeniem pojazdu oraz zapewniają bezpieczeństwo zarówno pieszym, jak i kierowcom. Doskonale komponują się z przestrzenią miejską i innymi elementami drogowymi, np. stojakami rowerowymi oraz wpływają na schludny wygląd ulic. Gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty są odporne na warunki atmosferyczne oraz korozję, co przekłada się na ich wytrzymałość i długą żywotność. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Do czego służą słupki drogowe?

Słupki drogowe to jedne z częściej spotykanych elementów przy drodze. Ich zadaniem jest ograniczenie przechodzenia w niedozwolonym miejscu. Mówi się – i to nie bez powodu – że takie słupki ratują życie. Bowiem dzięki łączącym je łańcuchom uniemożliwiają pieszym wtargnięcie na jezdnię, a samochodom wjazd tam, gdzie obowiązuje zakaz. Tym samym zapobiegają kolizjom, potrąceniom i wypadkom drogowym. Są praktyczne i z całą pewnością potrzebne w infrastrukturze miejskiej, ponieważ zarówno kierowcy, jak i piesi bardzo często nie zwracają uwagi na znaki lub po prostu ich nie przestrzegają. Dlatego właśnie władze miasta powinny zadbać o rozmieszczenie słupków w odpowiednich miejscach, aby zapobiec tragicznemu w skutkach przechodzeniu w niedozwolonych miejscach.

Więcej
Słupki drogowe Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów