Informacje

Nowe produkty

Meble miejskie i ogrodowe

Produkujemy przede wszystkim meble miejskie i ogrodowe. W naszej ofercie posiadamy ogromny wybór ławek miejskich, które idealnie sprawdzą się w parkach miejskich, na skwerach oraz osiedlach. O ich wysokiej jakości świadczą materiały, z których zostały wykonane. Drewno łączymy z wytrzymałym żeliwem lub równie trwałą stalą, co daje niepowtarzalny ...

Produkujemy przede wszystkim meble miejskie i ogrodowe. W naszej ofercie posiadamy ogromny wybór ławek miejskich, które idealnie sprawdzą się w parkach miejskich, na skwerach oraz osiedlach. O ich wysokiej jakości świadczą materiały, z których zostały wykonane. Drewno łączymy z wytrzymałym żeliwem lub równie trwałą stalą, co daje niepowtarzalny efekt końcowy. Nasze ławki miejskie świetnie komponują się z eleganckimi koszami na śmieci o różnych pojemnościach i możliwością wyboru koloru stelażu.

Oprócz tego posiadamy ogromny wybór stołów ogrodowych. Choć nazwa wskazuje ich zastosowanie zewnętrzne, wiele z nich może być stosowanych wewnątrz. Mniejsze z produkowanych przez nas stołów świetnie prezentują się jako stoliki kawowe lub szafki nocne czy stojaki na kwiaty. Znaleźć mogą Państwo u nas również komplety mebli ogrodowych. Mogą stanowić wyposażenie prywatnego ogrodu, jak również restauracji oraz kawiarni. W naszej ofercie posiadamy też barierki i słupki drogowe oraz stojaki rowerowe, które warto zamontować w okolicy wszystkich obiektów użyteczności publicznej, przy szkołach, przedszkolach oraz firmach.

Wysoka jakość naszych mebli

Wszystkie nasze meble są dostosowane do otoczenia, w którym będą użytkowane. Są wypolerowane, trzykrotnie impregnowane, a stalowe i metalowe konstrukcje malujemy proszkowo najwyższej jakości farbami. Wszystko po to, aby mogli Państwo użytkować nasze meble przez długie lata.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą naszych produktów!

Więcej
Meble miejskie i ogrodowe Jest 2 produktów.

Podkategorie

 • Ławki Stalowe

  Ławki stalowe

 • Ławki żeliwne -...

  Ławki żeliwne są najpopularniejszym meblem małej architektury ogrodowej. Specjalnością firmy WaMAR są ławki wykonane z połączenia drewna oraz trwałych odlewów żeliwnych. Bardzo często można je spotkać na tarasach i w prywatnych ogrodach, a także w przestrzeni miejskiej. Trudno jest sobie bowiem wyobrazić wszelkie skwery i obszary zielone bez parkowych ławek. Wykorzystanie w takim miejscu wysokiej jakości trwałych ławek żeliwnych zapewni spokój przez długie lata.

  Nasze ławki charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Są to wygodne meble o bardzo dobrym wyprofilowaniu, dostępne w wielu wariantach. Posiadamy ławki z oparciem, bez oparcia, z podłokietnikami oraz bez nich.

  Żeliwo pokrywane jest kolorem w wyniku malowania proszkowego, a sam ten materiał można uformować w różne eleganckie kształty, co daje jeszcze lepszy efekt końcowy. Zwolennicy prostszego wykończenia mogą zainteresować się również ławkami stalowymi, w których stosowane są z reguły proste profile. Wykorzystywane drewno jest impregnowane oraz lakierowane – nie tylko dla uzyskania lepszego wyglądu, a również dlatego, że chroni to materiał przed wilgocią i grzybami oraz szybkim niszczeniem. Ławki te idealnie komponują się z posiadanym również przez nas kompletem ogrodowym.

  Montaż ławek żeliwnych jest bardzo prosty. Dostarczamy wszystkie elementy potrzebne do złożenia całej konstrukcji, a ich przymocowanie do podłoża może odbyć się za pomocą śrub, poprzez wkopanie ich w ziemię lub zalanie betonem. Dzięki zamocowaniu w ten sposób uniknie się kradzieży lub przemieszczenia ławek.

 • Stoły ogrodowe miejskie

  Nasze stoły ogrodowe świetnie pasują na taras czy balkon, ale można je z powodzeniem zamontować w miękkim podłożu w ogrodzie czy na działce. Są solidne, trwałe, odporne na warunki atmosferyczne. Dostatecznie duży stół pomieści wiele osób i zapewni udane letnie imprezy przy grillu.
  Miejskie stoły ogrodowe znajdą również zastosowanie w ogródkach letnich przy restauracjach, kawiarniach czy piwiarniach. Deptaki wielu miast od wiosny do jesieni tętnią życiem i praktycznie każdy lokal wystawia komplety ogrodowe przed swoją siedzibą. Oferowane przez nas komplety mebli ogrodowych idealnie komponują się z ławkami miejskimi dlatego również zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą.

  Alternatywne zastosowanie stolików ogrodowych

  W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć mniejsze stoły ogrodowe, które oprócz tego, że będą pasować na niewielkich rozmiarów balkony w mieszkaniach, to również znajdą zastosowanie we wnętrzach. Drewniane stoły z żelaznymi lub stalowymi nóżkami z grubych profili będą idealnie komponować się z nowoczesnym salonem. Posiadamy również stoliki kawowe oraz taborety o ciekawym stelażu, które mogą służyć jako podstawki do kwiatów, małe stoliki lub szafki nocne w sypialni.

 • Kosze na śmieci

  Kosze na śmieci oferowane przez WaMAR to idealne uzupełnienie uzupełnienie ławek parkowych, stalowych i żeliwnych dostępnych w naszym sklepie. Prezentowane kosze na śmieci to nie tylko użyteczny pojemnik na odpady. Dzięki swojemu eleganckiemu wyglądowi stanowią wizualne dopełnienie małej architektury.

  W naszej firmie oferujemy stylowe kosze drewniane na żeliwnej lub stalowej podstawie. Idealnie sprawdzają się w miejskiej zabudowie, parkach, skwerach i w okolicy firm. Posiadamy kilka wariantów pojemnościowych koszy na śmieci. Wszystkie z nich są odpowiednio zaimpregnowane i zabezpieczone przed czynnikami atmosferycznymi. Stalowa lub żeliwna podstawa jest stabilna i wytrzymała. Malujemy ją proszkowo na kolor czarny, jednak jesteśmy w stanie wykonać stelaż w innym kolorze wybranym przez klienta.

  Kosze na odpadki to niezbędny element architektury

  Nasze kosze na odpadki mają ułatwić zachowanie czystości. Utrzymanie porządku w przestrzeni miejskiej jest bardzo ważne. Niestety w wielu miejscach bardzo trudno jest znaleźć kosze na śmieci i wiele odpadów trafia na chodniki i trawniki. Przez to wiele miejsc staje się nieatrakcyjnymi dla mieszkańców i turystów. Podobnie jest z przestrzenią wokół firmy – niezadbana i zaśmiecona powoduje dyskomfort wśród pracowników i nie zachęca klientów.

  Nadmierne zaśmiecanie spowodowane jest nie tylko brakiem koszy lub ich niewystarczającą ilością – często są one ustawione w słabo widocznych miejscach lub w znacznej odległości od ławek czy chodników. Innym powodem ignorowania koszy może być ich nieprawidłowe dobranie do otoczenia – często kształt takiego mebla może nawet nie sugerować jego przeznaczenia. Ten problem nie dotyczy eleganckich koszy na śmieci, które znajdują się w naszej ofercie.

 • Bariery i słupki drogowe

  Bariery i słupki drogowe

 • Zestawy mebli ogrodowych

  Zestawy mebli ogrodowych

 • Nowatorskie...

  Nowatorskie wyposażenie wnętrz

 • Stalowe stojaki rowerowe

  Stojaki rowerowe

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów