Meble miejskie i ogrodowe

Produkujemy przede wszystkim meble miejskie i ogrodowe. W naszej ofercie posiadamy ogromny wybór ławek miejskich, które idealnie sprawdzą się w parkach miejskich, na skwerach oraz osiedlach. O ich wysokiej jakości świadczą materiały, z których zostały wykonane. Drewno łączymy z wytrzymałym żeliwem lub równie trwałą stalą, co daje niepowtarzalny ...

Produkujemy przede wszystkim meble miejskie i ogrodowe. W naszej ofercie posiadamy ogromny wybór ławek miejskich, które idealnie sprawdzą się w parkach miejskich, na skwerach oraz osiedlach. O ich wysokiej jakości świadczą materiały, z których zostały wykonane. Drewno łączymy z wytrzymałym żeliwem lub równie trwałą stalą, co daje niepowtarzalny efekt końcowy. Nasze ławki miejskie świetnie komponują się z eleganckimi koszami na śmieci o różnych pojemnościach i możliwością wyboru koloru stelażu.

Oprócz tego posiadamy ogromny wybór stołów ogrodowych. Choć nazwa wskazuje ich zastosowanie zewnętrzne, wiele z nich może być stosowanych wewnątrz. Mniejsze z produkowanych przez nas stołów świetnie prezentują się jako stoliki kawowe lub szafki nocne czy stojaki na kwiaty. Znaleźć mogą Państwo u nas również komplety mebli ogrodowych. Mogą stanowić wyposażenie prywatnego ogrodu, jak również restauracji oraz kawiarni. W naszej ofercie posiadamy też barierki i słupki drogowe oraz stojaki rowerowe, które warto zamontować w okolicy wszystkich obiektów użyteczności publicznej, przy szkołach, przedszkolach oraz firmach.

Wysoka jakość naszych mebli

Wszystkie nasze meble są dostosowane do otoczenia, w którym będą użytkowane. Są wypolerowane, trzykrotnie impregnowane, a stalowe i metalowe konstrukcje malujemy proszkowo najwyższej jakości farbami. Wszystko po to, aby mogli Państwo użytkować nasze meble przez długie lata.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą naszych produktów!

Więcej
Meble miejskie i ogrodowe W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Ławki Stalowe

  Ławki stalowe

 • Ławki żeliwne

  Ławki żeliwne są najpopularniejszym meblem małej architektury ogrodowej. Specjalnością firmy WaMAR są ławki wykonane z połączenia drewna oraz trwałych odlewów żeliwnych. Bardzo często można je spotkać na tarasach i w prywatnych ogrodach, a także w przestrzeni miejskiej. Trudno jest sobie bowiem wyobrazić wszelkie skwery i obszary zielone bez parkowych ławek. Wykorzystanie w takim miejscu wysokiej jakości trwałych ławek żeliwnych zapewni spokój przez długie lata.

  Nasze ławki charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Są to wygodne meble o bardzo dobrym wyprofilowaniu, dostępne w wielu wariantach. Posiadamy ławki z oparciem, bez oparcia, z podłokietnikami oraz bez nich.

  Żeliwo pokrywane jest kolorem w wyniku malowania proszkowego, a sam ten materiał można uformować w różne eleganckie kształty, co daje jeszcze lepszy efekt końcowy. Zwolennicy prostszego wykończenia mogą zainteresować się również ławkami stalowymi, w których stosowane są z reguły proste profile. Wykorzystywane drewno jest impregnowane oraz lakierowane – nie tylko dla uzyskania lepszego wyglądu, a również dlatego, że chroni to materiał przed wilgocią i grzybami oraz szybkim niszczeniem.

  Montaż ławek żeliwnych jest bardzo prosty. Dostarczamy wszystkie elementy potrzebne do złożenia całej konstrukcji, a ich przymocowanie do podłoża może odbyć się za pomocą śrub, poprzez wkopanie ich w ziemię lub zalanie betonem. Dzięki zamocowaniu w ten sposób uniknie się kradzieży lub przemieszczenia ławek.

 • Stoły ogrodowe

  Nasze stoły ogrodowe świetnie pasują na taras czy balkon, ale można je z powodzeniem zamontować w miękkim podłożu w ogrodzie czy na działce. Są solidne, trwałe, odporne na warunki atmosferyczne. Dostatecznie duży stół pomieści wiele osób i zapewni udane letnie imprezy przy grillu.
  Miejskie stoły ogrodowe znajdą również zastosowanie w ogródkach letnich przy restauracjach, kawiarniach czy piwiarniach. Deptaki wielu miast od wiosny do jesieni tętnią życiem i praktycznie każdy lokal wystawia komplety mebli ogrodowych przed swoją siedzibą.

  Alternatywne zastosowanie stolików ogrodowych

  W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć mniejsze stoły ogrodowe, które oprócz tego, że będą pasować na niewielkich rozmiarów balkony w mieszkaniach, to również znajdą zastosowanie we wnętrzach. Drewniane stoły z żelaznymi lub stalowymi nóżkami z grubych profili będą idealnie komponować się z nowoczesnym salonem. Posiadamy również stoliki kawowe oraz taborety o ciekawym stelażu, które mogą służyć jako podstawki do kwiatów, małe stoliki lub szafki nocne w sypialni.

 • Eleganckie kosze na...

  Kosze na śmieci

 • Bariery i słupki drogowe

  Bariery i słupki drogowe

 • Zestawy mebli ogrodowych

  Zestawy mebli ogrodowych

 • Nowatorskie...

  Nowatorskie wyposażenie wnętrz

 • Stojaki rowerowe

  Stojaki rowerowe