Stojak rowerowy SR-E00

Dostawa W przypadku łączenia produktów z różnych kategorii oraz przy zamówieniu powyżej 4 sztuk, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia indywidualnego kosztu transportu. Prosimy o wpłatę dopiero po otrzymaniu i zaakceptowaniu kosztów dostawy.
Skonfiguruj swój produkt: Skonfiguruj swój produkt:
Stojak rowerowy SR-E00
Stojak rowerowy SR-E00
Stojak rowerowy SR-E00
+
Cena brutto: 499,00 (405,69 netto)
Zapytaj o produkt
Kategoria: Stojaki rowerowe
Strzałka do dołu Dowiedz się więcej o produkcie Strzałka do dołu

Kod produktu: SR-E00

Stojaki na rowery porządkują z pewnością naszą przestrzeń- w parku, przed sklepem czy innym punktem usługowym. Nie tylko pozostawisz w odpowiednim miejscu swój rower, ale także, poprzez zapięcie go, zabezpieczysz przed kradzieżą.

Dane techniczne:

  • ocynkowana stalowa rurka o grubości 1,5mm, co zabezpiecza stojak przed korozją
  • możliwość pomalowania stali na dowolny kolor z palety RAL (opcja dodatkowo płatna- skontaktuj się z nami)
  • model ten może być bardziej rozbudowany
  • solidnie podtrzymuje rower w pionie
  • sposób parkowania: obustronny
  • mimo swojej niewielkiej budowy pomieści 4/6/8 rowerów- pomocne przy ograniczeniach miejscowych 
  • montaż przy pomocy śrub (dołączone do każdego produktu wraz z instrukcją montażu)
  • polski produkt
  • Możliwość montażu do podłoża: tak
  • Możliwość montażu do ściany: tak

 

 

4 stanowiska

SR-E004

6 stanowisk 

SR-E006

 8 stanowisk

SR-E008

Długość całkowita 110cm  150cm 220cm 
Wysokość całkowita 33cm 33cm 33cm
Głębokość stanowiska 33cm 33cm 33cm
Szerokość stanowiska 7,5-8cm  7,5-8cm  7,5-8cm
Regulacja kąta nie nie nie
Waga 10,6kg 15kg 21,2kg
Montaż 4 kołki rozporowe Ø 12x60xmm na śruby Ø 8x80mm (w zestawie) pod klucz 13 8 kołków rozporowych Ø 12x60xmm na śruby Ø 8x80mm (w zestawie) pod klucz 13 8 kołków rozporowych Ø 12x60xmm na śruby Ø 8x80mm (w zestawie) pod klucz 13

   *Przy zakupie większej ilości- proszę o kontakt mailowy w celu ustalenia indywidualnego kosztu transportu.

 

Meble miejskie

Główną część naszej oferty stanowią meble miejskie, takie jak ławy, stoły oraz krzesła, które wykonujemy z wysokiej jakości surowców – drewna oraz materiałów metalowych. Nasze produkty cechują się wysoką wytrzymałością oraz długą żywotnością, co sprawia, że doskonale sprawdzają się do użytku w przestrzeni publicznej. Nic więc dziwnego, że wyprodukowane przez nas meble miejskie stoją już w niejednym parku na terenie Polski, Słowacji i na Litwie. Są one także elementem wyposażenia skwerów oraz terenów zielonych przy osiedlach mieszkaniowych.

 

Elementy architektury miejskiej

Zajmujemy się jednak nie tylko produkcją mebli miejskich, ale także innych obiektów użytkowych, które uznaje się za elementy architektury miejskiej. Dostępne w sprzedaży są zatem m.in. kosze uliczne, kosze do segregacji śmieci, donice parkowe oraz stojaki rowerowe. Ponadto w naszym katalogu z wyposażeniem przestrzeni publicznej znajdziesz również słupki drogowe oraz blokady parkingowe. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów.

Wyposażenie dobrane do typu przestrzeni publicznej

Zdajemy sobie sprawę z tego, że oczekiwania względem np. elementów wyposażenia na terenie osiedla mieszkaniowego będą odmienne niż chociażby w przypadku obiektów małej architektury, które mają stanąć w zabytkowym centrum wielowiekowego miasta. Dlatego podczas produkcji wyposażenia przestrzeni publicznej bierzemy pod uwagę różnorodne oczekiwania naszych Klientów. Przed finalizacją sprzedaży zawsze upewniamy się, że wybrane przez kupującego towary są dostosowane do otoczenia, w którym będą użytkowane – zarówno pod względem praktycznym, jak i estetycznym.

 

Polecane produkty