Stojak rowerowy SR-G00

Dostawa W przypadku łączenia produktów z różnych kategorii oraz przy zamówieniu powyżej 4 sztuk, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia indywidualnego kosztu transportu. Prosimy o wpłatę dopiero po otrzymaniu i zaakceptowaniu kosztów dostawy.
Skonfiguruj swój produkt: Skonfiguruj swój produkt:
sr-g003;
sr-g004
sr-g005
sr-g006
SR-G003.
+
Cena brutto: 280,00 (227,64 netto)
Zapytaj o produkt
Kategoria: Stojaki rowerowe
Strzałka do dołu Dowiedz się więcej o produkcie Strzałka do dołu

Kod produktu: SR-G00

Dane techniczne:

 • stalowa rurka o grubości 2mm
 • nogi stojaka- wykonane z profili 30x60mm
 • poziome profile w konstrukcji- 30x30x1,5mm
 • elementy stalowe są ocynkowane- co zabezpiecza stojak przed korozją
 • możliwość pomalowania stojaka na dowolny kolor z palety RAL- opcja dodatkowa
 • solidnie podtrzymuje rower w pionie, można przypiąć go za ramę do stojaka
 • montaż przy pomocy śrub (dołączone do każdego produktu wraz z instrukcją montażu)
 • polski produkt
 • możliwość montażu do podłoża- poprzez przykręcenie lub wbetonowanie
 

3 stanowiska

SR-G003

4 stanowiska

SR-G004

5 stanowisk

SR-G005

6 stanowisk

SR-G006

Długość całkowita 114cm 156cm 178cm 241cm
Wysokość całkowita 55cm 55cm 55cm 55cm
Głębokość stanowiska 31cm 31cm 31cm 31cm
Szerokość stanowiska 6,5cm 6,5cm 6,5cm 6,5cm
Regulacja kąta nie  nie nie nie
Sposób parkowania jednostronny jednostronny jednostronny jednostronny

 *Przy zakupie większej ilości- proszę o kontakt mailowy w celu ustalenia indywidualnego kosztu transportu.

 

Rodzaje stojaków rowerowych stalowych

Na rynku spotkać można wiele różnych rodzajów stanowisk do parkowania rowerów. Stojaki rowerowe stalowe, które oferujemy, występują w różnych wariantach, kolorach i kształtach. W naszym sklepie znajdziesz m.in. stojaki z gumową osłoną zabezpieczającą rowery przed ich uszkodzeniem, a także np. modele typu hak czy stanowiska typu barierka, które wyglądają jak odwrócona litera „U”. Nasza bogata oferta stojaków rowerowych obejmuje przede wszystkim:

 • stojaki okrągłe i prostokątne, w tym kwadratowe,

 • stojaki proste, wygięte i spiralne,

 • stojaki z rury (owalne) i z profili stalowych,

 • stojaki z gumowymi pasami,

 • stojaki do parkowania jedno- i dwustronnego,

 • stojaki pojedyncze i szeregowe,

 • stanowiska na jeden, kilka lub kilkanaście rowerów.

Niektóre z oferowanych przez nas modeli stojaków rowerowych stalowych umożliwiają montaż dodatkowych stanowisk oraz obustronne parkowanie roweru, a także zostały wyposażone w możliwość regulacji, co pozwala na zmianę kąta położenia składających się na nie uchwytów. Ponadto w sprzedaży mamy modele z wariantem tylko pod tylne koło.

Czym wyróżniają się nasze stojaki rowerowe ze stali?

Nasze wysokiej klasy stojaki rowerowe ze stali ocynkowanej wykazują się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz odpornością na rdzę i czynniki pogodowe. Doskonale radzą sobie z promieniowaniem UV, skrajnymi temperaturami i opadami. Nie wymagają żadnych zabiegów pielęgnacyjnych, a ich kształt jest zaprojektowany tak, aby korzystanie z nich było wygodne. Co więcej, montaż naszych stojaków rowerowych stalowych jest bardzo prosty. Większość dostępnych modeli ma możliwość trwałego przymocowania ich do podłoża (a nawet ściany) – w zależności od dostępnej przestrzeni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą stojaków rowerowych – z pewnością spełnią one oczekiwania wszystkich użytkowników. Na specjalne życzenie Klienta możemy pomalować proszkowo stalowe elementy stojaków rowerowych na dowolny kolor z palety RAL.

Zastosowanie stalowych stojaków rowerowych

Stojaki rowerowe stały się obowiązkowym elementem krajobrazu miejskiego, zapewniającym możliwość bezpiecznego parkowania rowerów. Podobnie jak kosze na śmieci, są one niezbędne w przestrzeni publicznej. Można je znaleźć niemal wszędzie – nic dziwnego, skoro miłośników dwóch kółek stale przybywa.

Stanowiska na rowery powinny znaleźć się przed budynkami instytucji publicznych, w szczególności przed szkołą i urzędem miasta lub gminy. Nasze stojaki rowerowe sprawdzają się też idealnie jako elementy wyposażenia parków. Mogą również zostać zamontowane w okolicy innych obiektów znajdujących się w przestrzeni publicznej, np. budynków mieszkalnych oraz komercyjnych i usługowych. Stojaki na rowery warto postawić chociażby przy blokach osiedlowych, zakładach pracy, sklepach czy budynkach biurowych.