Stalowe stojaki rowerowe

Oferujemy wysokiej klasy stalowe stojaki rowerowe. Posiadamy warianty na jeden rower oraz modele na trzy lub więcej jednośladów. Wykonane ze stali ocynkowanej są wytrzymałe oraz odporne na czynniki pogodowe, urazy mechaniczne i rdzę. Można przykręcić je do podłoża lub ściany. Niektóre stojaki umożliwiają montaż dodatkowych stanowisk, ich regulac...

Oferujemy wysokiej klasy stalowe stojaki rowerowe. Posiadamy warianty na jeden rower oraz modele na trzy lub więcej jednośladów. Wykonane ze stali ocynkowanej są wytrzymałe oraz odporne na czynniki pogodowe, urazy mechaniczne i rdzę. Można przykręcić je do podłoża lub ściany. Niektóre stojaki umożliwiają montaż dodatkowych stanowisk, ich regulację oraz obustronne parkowanie roweru. Na specjalne życzenie Klienta możemy pomalować stal na dowolny kolor z palety RAL. Nasze stojaki to niezbędne wyposażenie przestrzeni wokół firm, lokali usługowych, sklepów oraz wielu innych miejsc użyteczności publicznej. Sprawdzą się w parkach, wokół bloków mieszkalnych, przy szkołach i różnych instytucjach.

Rodzaje stojaków rowerowych

Stojaki rowerowe, podobnie jak kosze na śmieci, są dziś niezbędne w przestrzeni miejskiej. Miłośników dwóch kółek przybywa, warto więc zadbać o możliwość bezpiecznego parkowania rowerów. To, jaki stojak zamontować, zależy przede wszystkim od dostępnej przestrzeni. Na rynku spotkać można różne modele, np. stojak typu barierka, który wygląda jak odwrócona litera „U”, stojak szeregowy, model typu hak, wariant tylko pod tylne koło i kilka innych. Nasz sklep oferuje stojaki pojedyncze i szeregowe, w tym modele regulowane. Jesteśmy zdania, że to najlepsze i najbardziej uniwersalne rozwiązanie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy.

Więcej
Stalowe stojaki rowerowe Jest 26 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów